Connect with us

Nogomet

Hull City ispao, gol Kramarića,

Nogometaši Hull Citya ispali su iz Premijerlige, a hrvatski napadač Andrej Kramarić sezonu je zaključio pogotkom za Leicester City u posljednjem kolu engleskog prvenstva.

Hull City je odigrao 0:0 kod kuće s Manchester Unitedom te se pridružio Burnleyu i Queens Park Rangersima, koji su ranije ispali iz elitnog društva. Hullu je protiv Uniteda igrala samo pobjeda do koje na kraju nisu stigli, a i da jesu ne bi im puno značila jer je izravni konkurent Newcastle s 2:0 pobijedio West Ham i osigurao ostanak.

Za Hull City je cijelu utakmicu odigrao Nikica Jelavić, a United je od 59. minute igrao bez isključenoga Fellainija.

Kramarić je sezonu zaključio pogotkom i to posljednjim, petim u 86. minuti u velikoj domaćoj pobjedi Leicester Citya nad QPR (5:1). Kramarić je ušao u igru u 65. Minuti.

Liverpool je bez Dejana Lovrena doživio pravu katastrofu (1:6) kod Stoke Citya, no Redsi su uspjeli zadržati šesto mjesto jer je Southampton izgubio kod Manchester Citya (0:2).

Liverpool je već u prvom poluvremenu primio čak pet golova, a šesti im je zabio njihov bivši napadač Peter Crouch, dok je u posljednjoj utakmici za slavni klub pogodak postigao Steven Gerard. Do Europe je došao i Tottenham pobjedom kod Evertona, a jedini pogodak polučio je Harry Kane./Tropolje.info