Connect with us

Nogomet

Sjajni Ronaldo zabio pet pogodaka

U 29. kolu Primere Real Madrid je kod kuće pobijedio Granadu s čak 9:1, uz pet pogodaka Cristiana Ronalda i Luku Modrića na terenu svih 90 minuta.

Ancelotti se nada pobjedama ‘kraljevskog kluba’ u svim utakmicama do kraja prvenstva. Prvu od deset ostvario je kod kuće protiv Grande na sam Uskrs i to u velikom stilu.

Real je protivniku utrpao čak devet golova, a od toga je Cristiano Ronaldo zabio pet i tako se vratio na vodeće mjesto ljestvice strijelaca Primere. Dva je dodao Benzema, jedan Gareth Bale.

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić igrao je svih 90 minuta i asistirao za posljednji pogodak na utakmici.

Na ljestvici Real je tako zadržao priključak s Barcelonom, no trebati će mu dva kiksa Katalonaca do kraja prvenstva./HMS/