Connect with us

Nogomet

Mario Pašalić vratio Atalantu u utrku za Ligu prvaka

Hrvatski veznjak Mario Pašalić bio je strijelac pobjedničkog zgoditka za Atalantu za 2-1 (0-1) pobjedu na gostovanju kod Napolija u susretu 33. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Mario Pašalić je u 80. minuti preciznim prizemnim udarcem sa 10-ak metara iskosa s lijeve strane pogodio suprotni kut domaćih vrata, a sjajno mu je petom asistirao Zapata.

Bio je ovo treći ovosezonski prvenstveni zgoditak Pašalića koji je odigrao svih 90 minuta.

Inače, Napoli je poveo u 28. minuti sretnim golom Mertensa, a za goste je poravnao Zapata u 67. minuti.

Ovom pobjedom Atalanta se bodovno poravnala na četvrtom mjestu s Milanom, oba sastava imaju po 56 bodova, jedan više od šeste Rome, dok je Napoli drugi sa 67 bodova, šest više od trećeg Intera. Time se Atalanta vratila u utrku za Ligu prvaka.

Juventus je sa 87 bodova osigurao svoj 35. “scudetto” ukupno, a osmi zaredom.