Connect with us

Kultura

Adriatic cup Selekcija Herceg Bosne osvojila međunarodni kup u Crnoj Gori

Mlade košarkašice U14 selekcije KS Herceg Bosne osvojile “Adriatic cup” , međunarodni turnir u Crnoj Gori. – Pročitajte više na: https://bljesak.info/sport/kosarka/selekcija-herceg-bosne-osvojila-medunarodni-kup-u-crnoj-gori/45706

Selekcija Herceg Bosne osvojila međunarodni kup u Crnoj Gori / Bljesak.info | BH Internet magazin

Selekcija U14 – djevojčice Košarkaškog saveza Herceg Bosne osvojila je prvo mjesto na međunarodnom turniru “Adriatic cup” u Crnoj Gori, pod vodstvom trenera Nikoline Pandža i Damira Jerkića.  U Baru je od šestog do devetog lipnja ove godine odigran jak međunarodni turnir, a dvanaest najboljih igračica iz klubova KS Herceg Bosne pobijedile su u konkurenciji najboljih igračica iz regije. Osvojeni turnir je još jedna potvrda dobrog rada sa mladima i dobre organizacije lige mladih KS Herceg Bosne, priopćeno je iz ovog Saveza. Nakon prošlogodišnjeg dobrog nastupa selekcije kadeta KSHB i selekcija U14 djevojčica KS HB nastavlja kontinuite zapaženih rezultata na međunarodnim turnirima, koji će ujedno poslužiti i trenerima reprezentacije KS Bosne i Hercegovine u provjeri i odabiru igračica za buduća reprezentativna natjecanja. – Pročitajte više na: https://bljesak.info/sport/kosarka/selekcija-herceg-bosne-osvojila-medunarodni-kup-u-crnoj-gori/457067