Connect with us

Nogomet

Karačić: Ikića sam zamijenio jer je udaren u tunelu

U posljednjoj utakmici 27. kola Premijer lige BiH Borac je na domaćem terenu s 2:1 pobijedio Široki.

Čestitam Borcu na pobjedi. Ne znam koliko su gledatelji mogli uživati, bilo je dosta tvrdo. Borac je u prvom poluvremenu za nijansu bio bolja momčad na terenu i postigli su taj pogodak. U drugom poluvremenu nije bio to neki nogomet s naše strane. Došli smo do izjednačenja, a da smo bili vjerniji mislim da smo mogli napraviti i nešto više.

Na kraju smo primili pogodak i izgubili utakmicu. Trebamo se okrenuti idućem protivniku, kazao je Karačić na konferenciji za medije, piše Jabuka.tv.

Trener Širokog je na pitanje novinara zašto je mijenjao Ikića na poluvremenu odgovorio:

Ne znam treba li šutjeti jer mislim da mi nismo zaslužili kao klub da se događaju takve scene prema nama. Zamijenio sam igrača koji je udaren u tunelu. Mislim da to nismo ničim zaslužili. Definitivno je u nas kada se događa nekome, glava odmah u zemlji i obrnuto, nemamo tu empatiju. To je Bosna i Hercegovina.

Kako neslužbeno doznaje portal Jabuka.tv, Ikića je u tunelu u glavu udario Stojan Vranješ./HMS/